Wielka gala i podsumowanie 6.edycji programu SUPERDEKARZ 2014

Prawie 1,5 mln m2 położonej dachówki Braas, certyfikacja kilkudziesięciu dekarzy oraz wsparcie i edukacja inwestorów – tak najkrócej można podsumować zeszłoroczną edycję branżowego programu SUPERDEKARZ, który organizowany jest od 6 lat. Program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Dołączyło już do niego 780 dekarzy z całej Polski.

W 2014 roku dekarze zintegrowani wokół programu mieli możliwość zmierzyć się z dekarską czołówką uczestnicząc w nowych aktywnościach oraz powalczyć o najgorętszy tytuł w branży. Do rywalizacji stanęło 780 fachowców, w tym ponad 160 debiutantów.

Gala SUPERDEKARZ 2014

Gala SUPERDEKARZ 2014

Pracowity okres

W sumie w 6. odsłonie SUPERDEKARZE pracując na ponad 4 tys. obiektach położyli prawie 1,5 mln m2 dachówek. Ubiegłoroczna jesień i początek zimy były dla dekarzy  bardzo łaskawe. Dzięki ciągłości w realizacji zleceń mogli w jeszcze większym stopniu zaangażować się w program. Tym bardziej, że był on bogatszy o  nowe aktywności i nagrody. W minionym roku nowością programu była m.in. rywalizacja zespołowa w ramach regionów („Misja specjalna” 2014). Forma zabawy sprzyjała integracji i wymianie doświadczeń wśród dotychczasowych konkurentów.

Coraz więcej certyfikowanych dekarzy

Program SUPERDEKARZ ma ambicję skupiania najlepszych fachowców – stąd nacisk na specjalistyczne szkolenia, które kończą się przyznaniem Certyfikatu Braas. Łącznie przyznano ich prawie 160 dekarzom, w tym w 6. edycji prawie 50. Aby otrzymać certyfikat, każdy dekarz należący do programu SUPERDEKARZ musi przejść solidną weryfikację swojej pracy, a przede wszystkim profesjonalne szkolenia potwierdzające ich fachową wiedzę i doświadczenie. – Dzięki Programowi Certyfikacji zyskują wszyscy: dekarze, którzy podnoszą i potwierdzają kwalifikacje, producent, który zyskuje pewność, że jego produkty będą dobrze wykorzystane, oraz przede wszystkim inwestor, który otrzymuje gwarancję, że jego dach jest w dobrych rękach – mówi certyfikowany SUPERDEKARZ, Cezary Gozdera ze szczecińskiej firmy Dachczar. Zwycięzca 6. edycji programu.

Gala SUPERDEKARZ 2014

Gala SUPERDEKARZ 2014

Nagrody i tytuły SUPERDEKARZ 2014 przyznane

Tradycyjnie kluczowym punktem programu było nagrodzenie 3 najlepszych w Polsce dekarzy programu SUPERDEKARZ oraz 14 zwycięzców w poszczególnych regionach. Jak się okazało 6. edycja należała do Cezarego Gozdery ze szczecińskiej firmy Dachczar (zwyciężył również w ubiegłym roku). II miejsce zajął Jerzy Orłowski, Usługi Ogólnobudowlane Orzeł z Pyrzyc, a III Andrzej Bylski, właściciel firmy Usługi Ogólnobudowlane z Koszalina. Tytuł „Mistrza Systemów Dachowych” trafił z kolei do Adama Sekleckiego z firmy S-DACH z Gąbina, który najpełniej korzystał z komplementarnych rozwiązań proponowanych przez markę Braas.

Jesteśmy naprawdę dumni, że udało nam się zgromadzić i zintegrować wokół programu znakomitych fachowców, którzy doceniają wysoką jakość produktów i nie obawiają się  weryfikacji ze strony doradców technicznych producenta – mówi Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu firmy Monier Braas. –  Określenie „pewny dach nad głową” nabiera nowego znaczenia. Bezpieczny dach, to nie tylko wysokiej jakości materiały, ale przede wszystkim fachowe wykonawstwo – dodaje.

Leave a Reply