KSN – budowanie relacji sprzedażowych na rynku nieruchomości

Artykuł sponsorowany

Krajowy System Nieruchomości to intuicyjna platforma przeznaczona dla firm deweloperskich i agentów pośrednictwa handlu nieruchomościami. Nowoczesne funkcje oferowane przez KSN dadzą branży nieruchomości wiedzę z zakresu budowania relacji sprzedażowych, pozyskiwania nowych kontrahentów, budowania własnej marki. Wszystko odbywa się za pośrednictwem platformy internetowej oraz przez cykliczne spotkania networkingowe – KSN Cafe.

Jak polepszyć jakość współpracy na rynku nieruchomości? Jak zabezpieczyć swoje przychody? Jak skutecznie nawiązać nowe relacje biznesowe? Te i inne problematyczne pytania rozwieje przed swoimi zarejestrowanymi użytkownikami nowoczesna platforma KSN.

Wsparcie sprzedażowe, oferowane przez KSN przyczynia się do zwiększenia skuteczności sprzedaży na rynku nieruchomości, czego pozytywne skutki odczuje zarówno deweloper, jak i pośrednik nieruchomości.

Wsparcie sprzedażowe, oferowane przez KSN przyczynia się do zwiększenia skuteczności sprzedaży na rynku nieruchomości, czego pozytywne skutki odczuje zarówno deweloper, jak i pośrednik nieruchomości.

Krajowy System Nieruchomości jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku nieruchomości. Jego głównym celem jest budowanie relacji sprzedażowych. Funkcje KSN przydatne są na każdym etapie związanym ze sprzedażą inwestycji, realizowanej przez dewelopera.

Jak to działa w praktyce? KSN daje deweloperowi wsparcie w sprzedaży jego inwestycji, oferując mu dostęp do szczegółowo wyselekcjonowanych przez agentów nieruchomości klientów. Pośrednicy natomiast oprócz szerokiej bazy ofert, zabezpieczają swoje interesy, gdyż przejrzyste zasady KSN uniemożliwią pominięcie agentów po zakończeniu transakcji. Ich skuteczna praca będzie wynagradzana ustaloną wcześniej prowizją. Przekazanie informacji o wypłacie prowizji agentowi buduje pozytywny wizerunek dewelopera w systemie KSN, a pośrednik podkreśla jakość wykonywanych przez siebie usług i buduje swoją markę.

Działania pośrednika może być kontrolowana przez dewelopera, co zwiększa efektywność współpracy. Deweloper otrzymuje potwierdzenia odbytych spotkań z klientami, poleconymi przez agentów. Na tej podstawie generowane są statystyki zarówno dla agencji, jak i dla deweloperów, z których wynika skuteczność sprzedaży. Pozwala to poprawić współpracę stron, a także podjąć decyzję o jej przedłużeniu bądź zakończeniu.

Oprócz kontroli agenta, deweloper może analizować swoje działania i wykluczać nieefektywne techniki sprzedażowe czy kanały dystrybucji. Deweloper otrzymuje dostęp do rozwiązania typu CRM, obsługującego własną sprzedaż.

Poza działalnością w systemie, swoim zarejestrowanym użytkownikom KSN daje możliwość uczestnictwa w spotkaniach branżowych. Spotkania networkingowe KSN Cafe to doskonała okazja do zwiększenia liczby kanałów sprzedaży, dokładniejszego poznania rynku, a także porównania swojego portfolio z konkurencją. Podczas spotkań członkowie KSN mogą osobiście poznać potencjalnych partnerów biznesowych, przedstawić swoją ofertę, a także omówić wstępne warunki współpracy.

Załóż konto i rozwijaj swój biznes z KSN.
[KSN1]
Skontaktuj się z nami.

KSN_logo

.

.

anna.woznica[at]ksn.org.pl
tel. 530-075-249

Projekt współfinansowany przez Unie Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unie Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Leave a Reply