Noworoczna promocja na dachówki ceramiczne

 

Firma Röben ma noworoczny prezent dla wszystkich inwestorów – od stycznia do wyczerpania zapasów wszystkie dachówki MONZAplus i Piemont są dostępne w specjalnych, obniżonych cenach

Promocją objęte są dwa najpopularniejsze modele dachówek marki Röben – MONZAplus oraz Piemont. W promocyjnych cenach kupimy teraz wszystkie kolory dachówek podstawowych, a także wybrane akcesoria. Szczegóły ustalają punkty sprzedaży, więc o wysokość rabatu trzeba pytać w hurtowniach współpracujących z firmą (adresy na www.roben.pl w zakładce Dla Klienta ->Gdzie kupić?). Promocja obowiązuje od 2 stycznia 2013 r. do wyczerpania zapasów.

Dachówka MONZAplus kasztanowa, fot. Röben

MONZAplus vs. Piemont

Oba modele cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów i są wiodącymi produktami w asortymencie firmy Röben. MONZAplus przekonuje swoim dużym formatem, który ułatwia i przyspiesza krycie. Większy wymiar dachówki pozwala więc na oszczędność czasu oraz pieniędzy. To doskonały wybór na duże, nieskomplikowane połacie.

Natomiast największą zaletą dachówki Piemont jest jej przesuwność, co minimalizuje ryzyko błędów wykonawczych. Sprawdzi się na każdym typie dachu, od prostego po bardzo złożony. Jej mocną stroną jest też design – nowoczesny, spłaszczony kształt i aż osiem kolorów do wyboru.

Promocją objęte są wszystkie kolory dachówki Piemont, w tym czarnobrązowa. fot. Röben

 

Leave a Reply