Automatyzacja transportu materiałów na dach

Każda firma specjalizująca się w budownictwie czy remontach różnego rodzaju budynków z pewnością słyszała o wciągarkach zwanych pospolicie windami dekarskimi niemieckiej firmy GEDA.

Marka produktów GEDA Lift to tysiące sprzedanych urządzeń, które sprawdziły się doskonale w roli wind dekarskich, meblarskich czy solarnych. Wszechstronne zalety oraz gwarantowana przez producenta niezawodność zapewniły im czołową pozycję na rynku europejskim. Wykonanie oraz materiały z jakich produkowane są wciągarki eliminują ryzyko awarii powodującej niepotrzebne przestoje, konserwacje czy gruntowne remonty, które najczęściej zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie i  zwykle słono kosztują.  Którego z wykonawców nie cieszy terminowo wykonana praca i płaca oraz  bezpieczeństwo swoich pracowników na budowie.

Zgodnie z definicją GEDA Lift to pochyła wciągarka linowa dostosowana do pewnego i bezpiecznego transportu materiałów na dach jak i z dachu. Winda dekarska występuje w wielu konfiguracjach w zależności od wybranych akcesoriów, jednak największą popularnością cieszy się platforma  uniwersalna.

Dzięki platformie uniwersalnej możliwy jest transport każdego materiału w górę i w dół bez wyjątku czy są to dachówki, papa, folia dachowa czy narzędzia.  Tak wyposażona winda bardzo szybko udowodni nam jak wiele czasu, dzięki niej zyskujemy i ile siły oszczędzają nasi pracownicy. 

Wciągarki dekarskie GEDA Lift

Wciągarki dekarskie GEDA Lift z platformą uniwersalną to oszczędność czasu i pieniędzy ale co najważniejsze to również gwarancja bezpieczeństwa.  Często słyszy się o wypadkach na placach budowy jednak nasza mentalność ignoruje takie sygnały dopóki taka tragedia nie dotknie naszych bliskich.  Wiele z zaistniałych wypadków jest wynikiem nieodpowiedniego wykorzystywania sprzętu oraz przemęczenia naszych pracowników. Oferowane przez firmę GEDA wciągarki są urządzeniami certyfikowanymi, bezpiecznymi , a przede wszystkim niezawodnymi. Zainwestowanie w odpowiedni sprzęt jakim jest winda dekarska to rozsądna inwestycja i pierwszy krok do automatyzacji budownictwa na swoim podwórku.

Michalina Bury – Dekarze.pl

Leave a Reply