Podsufitka dachowa – estetyczne wykończenie dachu

Dom to nie tylko ściany, podłoga i dach. Dom to setki detali, które mają wpływ na jego trwałość, komfort oraz jakość eksploatacji. Wykończenie domu podsufitką dachową Royal Soffit sprawi, że stanie się on przytulny i elegancki na długie lata.

O całości świadczą szczegóły

Podbitkę dachową Royal Soffit montuje się w miejscach trudnodostępnych- na zewnątrz budynku, pod okapem stropu lub stropodachu. Można ją zastosować na różnego rodzaju konstrukcjach dachowych, dzięki czemu zapewnia ona estetyczne wykończenie zewnętrznej części dachu. Podsufitka gwarantuje doskonałą wentylację oraz ochronę przed owadami i drobnymi gryzoniami, będąc także zabezpieczeniem dachu przed zagnieżdżaniem się ptaków.

fot. Royal Soffit

Royal Soffit to produkt najwyższej jakości. W całości wykonany jest z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest trwały i wytrzymały, a także nie wymaga konserwacji ani malowania. Produkt firmy Royal Europa jest również odporny na zabrudzenia, wystarczy raz na kilka lat umyć go wodą z dodatkiem środka czyszcząco- elektrostatycznego. Ponadto podsufitka jest nietoksyczna i niepalna oraz odporna na warunki atmosferyczne, czynniki biologiczne i chemikalia. Nie koroduje i nie pęka pod wpływem zmian temperatury, a jej trwałość potwierdza 50- letnia gwarancja.

fot. Royal Soffit

Zrób to sam

Royal Europa oferuje trzy rodzaje podsufitki: pełną, centralnie perforowaną oraz w całości perforowaną, co gwarantuje zastosowanie optymalnej wentylacji dachu w zależności od indywidualnych potrzeb. Szeroka, obejmująca 17 kolorów paleta barw pozwoli dobrać produkt odpowiednio do koloru elewacji, stolarki okiennej czy systemu rynnowego. Oprócz tradycyjnej palety kolorystycznej oferta wzbogacona jest o kolory drewnopodobne – palisander, złoty dąb, orzech i ciemnych orzech.

fot. Royal Soffit

Montaż podbitki dachowej Royal Soffit jest bardzo prosty i nie powinien nikomu przysporzyć trudności. Do zamontowania podsufitki wystarczą podstawowe narzędzia. System listew mocujących pozwala w prosty sposób zamontować podsufitkę nawet na dużej powierzchni bez konieczności używania jakichkolwiek klejów czy innych spoin. Technologia „sucha” umożliwia natomiast montaż bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

fot. Royal Soffit

W trosce o środowisko

Royal Europa jest jednym z największych producentów elementów ekstruzyjnych z wysokoudarowego polichlorku winylu (PVC) w Europie. Z uwagi na dbałość o zdrowie i środowisko naturalne, Royal Europa jako jedna z pierwszych na rynku polskim zrezygnowała z metali ciężkich w procesie produkcji, w zamian stosując całkowicie nieszkodliwe stabilizatory na bazie cyno-organicznej. Proekologiczny zamknięty system produkcji gwarantuje nie tylko zużycie wszelkich odpadów produkcyjnych, ale również pozwala prowadzić odbiór i recykling odpadów PVC od klientów.

fot. Royal Soffit

fot. Royal Soffit

fot. Royal Soffit

Leave a Reply