Laur Klienta dla Galeco – systemy rynnowe

Prestiż jest miarą sukcesu i odzwierciedleniem osiągnięć. Nie pojawia się i nie znika, ale wypracowany, na stałe wpisuje się w politykę firmy. Poszczycić może się nim producent systemów rynnowych Galeco, zdobywca nagrody Złoty Laur Konsumenta oraz firma nominowana do tytułu Jakość Roku.

Uznanie konsumentów…

Celem corocznie przyznawanego tytułu Laur Konsumenta jest wyłonienie najbardziej popularnych i uznanych produktów w wielu kategoriach. Zanim kandydaci będą mogli ubiegać się o wygraną muszą przejść etap kwalifikacji, który pozwoli wyłonić najlepszych producentów i oferowane przez nich towary. W boju o Laur Konsumenta wyselekcjonowane produkty zostają poddane ocenie klientów, którzy wybierają najbardziej zaufane, sprawdzone i jakościowe towary. W 2012 roku firma Galeco okazała się zwycięzcą w kategorii Systemy rynnowe.

Warto podkreślić, że Galeco już po raz kolejny otrzymała to prestiżowe godło. Jest to tym bardziej znaczący tytuł, że przyznają go sami klienci korzystający z usług danej firmy, wyrażając tym samym zaufanie wobec produktów firmy Galeco.  Nadana nagroda jednocześnie zobowiązuje producenta do dbania o jakość świadczonych usług, utrzymywanie ich na wysokim poziomie.

Nagroda Złoty Laur Konsumenta jest dla nas tym ważniejsza, że odzwierciedla opinie naszych Klientów. Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim głosującym za okazane zaufanie. Dołożymy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług utrzymywała się na niezmiennym poziomie, a oferowane przez nas produkty zawsze wychodziły naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów – podsumowuje Szczepan Buryło, Prezes Galeco.

… oraz ekspertów

Tytuł Jakość Roku przyznawany jest przez grono ekspertów z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji SA. Założeniem plebiscytu jest wyłonienie rzetelnych i obiecujących przedsiębiorców oraz partnerów biznesowych. Nominacja do nagrody obliguje do ciągłej modyfikacji i wdrażania innowacji dostosowanych do procedur i standardów branży. Tym samym stanowi gwarancję wiarygodności i wysokiej jakości usług świadczonych przez daną firmę.

Kapituła konkursu nominowała do tytułu Jakość Roku system rynnowy Galeco PVC. Jury doceniło kilka istotnych zalet rynien wykonanych z nieplastyfikowanego polichlorku winylu (PVC). System ten wykonany jest w technologii koekstruzji, która gwarantuje długoletnią funkcjonalność, wysoką wytrzymałość mechaniczną, a także odporność na odbarwienia.

Wyróżniającą cechą systemu Galeco PVC jest wewnętrzne wywinięcie krawędzi rynny, które zapewnia ochronę przed przelaniem się wody nawet podczas intensywnych opadów deszczu. Zakwalifikowanie firmy Galeco do plebiscytu jest sygnałem dla potencjalnych klientów, że firma nieustannie pracuje nad utrzymaniem niezmiennie wysokiej jakości oferowanych usług i przywiązuje wagę do doskonalenia produktów. Podkreśla rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność producenta systemów rynnowych z Balic względem swoich konsumentów.

Tegoroczna, siódma już edycja plebiscytu, wyłoniła ponad 100 nominowanych przedsiębiorstw, które będą ubiegać się o tytuł w czterech kategoriach: Produkt, Usługa, Innowacja oraz Ekologia. Wręczenie nagród oraz dyplomów odbędzie się podczas uroczystej gali, którą zaplanowano na początek przyszłego roku.

Zdobycie nominacji przez firmę Galeco oraz zwycięstwo w prestiżowych ogólnopolskich konkursach pomaga budować pozytywny wizerunek firmy oraz przykłada się do wartościowej promocji przedsiębiorstwa. Sukces firmy akcentowany jest zarówno w branży, w której ona działa, jak i pośród zaangażowanych bądź potencjalnych konsumentów.

Firma Galeco, czterokrotny zdobywca nagrody Laur konsumenta i nominacji w konkursie Jakość Roku może pochwalić się nieustanną pracą nad rozwojem marki i jej jakości. Jest doceniana w branży budowlanej i chętnie wybierana przez klientów, jako producent systemów rynnowych, co świadczy o zaufaniu i zadowoleniu, jakim konsumenci darzą produkty firmy Galeco. Sukcesy osiągane każdego roku przez producenta stanowią gwarancję jakości dla klientów Galeco i składają się na prestiż firmy.

Leave a Reply