Kompletny system dachowy się opłaca

Budowa domu to nie lada wydatek. Nawet przy względnie stabilnych cenach materiałów budowlanych decyzja o inwestycji jest decyzją na lata. Dach, jako jeden z najważniejszych elementów budynku, wymaga dużej świadomości podczas jej podejmowania.

Względnie wysoki koszt budowy sprawia, że inwestorzy dbają o niemalże każdą złotówkę. Z każdej inwestycji oczekuje się zwrotu. Nie powinno to jednak oznaczać oszczędzania na jakości produktów czy wykonaniu. W przypadku budowy domu zwrot z inwestycji jest możliwy pod warunkiem, że po jej ukończeniu nie będziemy musieli dopłacać do remontu usterek. Dlatego w przypadku pokryć dachowych warto postawić na kompletny system od jednego producenta – dach z jednej ręki.

 

fot. Monier Braas Sp. z o.o.

Dachówki, izolacja, system komunikacji dachowej, kominki wentylacyjne, rynny – to tylko niektóre elementy dachu, których zakup musi rozważyć inwestor. Wybór poszczególnych części składowych systemu dachowego oznacza balansowanie pomiędzy możliwościami finansowymi, a chęcią uzyskania jak najlepszego efektu końcowego.

Zakup materiałów u jednego producenta gwarantuje, że wszystkie części będą dopasowane nie tylko technologicznie, ale i wizualnie. Dzięki bogatej ofercie akcesoriów, dachówek płaskich i profilowanych oraz dachówek kształtowych BRAAS inwestorzy mają gotowe rozwiązania na lata. Holistyczne podejście do kwestii budowy dachu oraz najwyższa jakość produktów są gwarancją trwałości i niezawodności.

Leave a Reply