Kompletny dach od jednego dostawcy

Budowa domu to nieustanna kalkulacja. Które produkty wybrać, jakich producentów i w jakiej cenie – wszystko to może spędzić sen z powiek. Dotyczy to również kosztów dachu, który jest zwieńczeniem całej inwestycji. A gdyby tak postawić na cały dach od jednego, zaufanego producenta?  Marka Braas oferuje pewne i bezpieczne rozwiązanie – kompletny system dachowy z jednej ręki.

Budowa dachu to nie lada wydatek, dlatego należy dobrze go przemyśleć. Dachówki, izolacja, system komunikacji dachowej, kominki wentylacyjne, rynny, system solarny – to tylko niektóre elementy dachu, których zakup musi rozważyć inwestor. Wybór poszczególnych części składowych systemu dachowego oznacza balansowanie pomiędzy możliwościami finansowymi, a chęcią uzyskania jak najlepszego efektu końcowego.

fot. Monier Braas Sp. z o.o.

Zintegrowany system

Klienci Braas znajdą w ofercie wszystkie elementy potrzebne do budowy wymarzonego dachu: dachówki ceramiczne i betonowe, elementy kształtowe dopasowane do konkretnych modeli, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu: od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe, systemy rynnowe, ocieplenia nakrokwiowe po nowoczesne systemy solarne.

Zintegrowany system dachowy od jednego dostawcy daje pewność, że wszystkie elementy będą do siebie pasować. Komponenty systemu tworzące nowoczesny dach z prawidłową funkcją wentylacji podpołaciowej zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo i komfort przez wiele lat.

Istotną kwestią jest również wygląd dachu. Zakup materiałów u jednego producenta gwarantuje, że wszystkie elementy będą dopasowane nie tylko technologicznie, ale i wizualnie, dając możliwość wyboru spośród bogatej gamy kolorystycznej.

fot. Monier Braas Sp. z o.o.

Nie tylko dach

System dachowy od jednego producenta to również serwis i wsparcie techniczne fachowców. Nikt nie doradzi nam lepiej w wyborze odpowiednich materiałów i rozwiązań, jak doświadczeni eksperci, którzy na swoim koncie mają już tysiące udanych inwestycji.

Leave a Reply