Czerń, najmodniejszy kolor dachu

Dachówka Bałtycka BRAAS to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. Inwestorzy cenią ją za jakość wykonania oraz ciekawy, asymetryczny kształt. Od 2015 roku dachówka dostępna jest w nowym kolorze – czarnym.

Rosnąca konkurencja na rynku oraz świadome podejście klientów do zakupu stawiają wysoko poprzeczkę producentom materiałów budowlanych. Efektem są dążenia do trwałego i estetycznego produktu w rozsądnej cenie.

Dachówka Bałtycka BRAAS

Trwały beton

Beton wykorzystuje się na szeroką skalę w budownictwie nowoczesnym. Jest materiałem bardzo wytrzymałym, którego zalety cenią inwestorzy na całym świecie. Beton wykorzystuje się również w produkcji dachówek.  Są one nie tylko trwałe, ale również ekologiczne. Zamiast wypalania, dachówki betonowe ulegają procesowi dojrzewania w specjalnych komorach w temperaturze około 60 stopni Celsjusza. Oznacza to, że do ich produkcji zużywa się aż o 70 proc. energii mniej niż w przypadku dachówek ceramicznych.

Modny kolor

Dachówka Bałtycka BRAAS

Betonowa dachówka Bałtycka, oprócz wyjątkowej trwałości, odznacza się również wyjątkową estetyką. Jej asymetryczna fala wprowadza ciekawą grę świateł na połaci. W 2015 roku w ofercie BRAAS pojawił się nowy kolor Bałtyckiej – czarny. Intensywna, żywa barwa oraz widoczny na powierzchni delikatny połysk są wynikiem zastosowania podczas produkcji innowacyjnej technologii CISAR.

Dachówka Bałtycka składa się z trzech warstw. Na betonową i bardzo trwałą warstwę nośną została nałożona warstwa wygładzająca. Następnie dachówkę pokryto warstwą uszlachetniającą. Dzięki technologii CISAR Bałtycka BRAAS łączy w sobie trzy najważniejsze cechy doskonałej dachówki: wytrzymałość, gładkość powierzchni i estetykę.
Dachówka Bałtycka w kolorze czarnym objęta jest promocją „Modny kolor 2015”. O rabaty należy pytać w punktach handlowych.

Leave a Reply